Trend

Astroloji; bilme işi…

Adamlar merkür retrosunu kullanıyor. Merkürün enerjisini kontrol ediyor. En iyi siber saldırının, en iyi Şaibenin, en iyi yalanın ve asparagas haberlerin ne vakit yapılırsa etkili olacağını biliyor. Astroloji sana gelince fal diyor. Kendisi çatır çatır kullanıp seni koyun ediyor. Fal diyecek tabi, bu bilgilerin yanına sokulmanızı istemiyor. Bizim gibi sapına kadar ham softayı nasıl engelleyecek.

🙂 Fal ful demesi bizim için yeterli. Fal dedin mi, biz geri dururuz o ilimden. Haftada bir cumaya gitsekte,

🙂 biz dindar bir milletiz, zaten hiç günahta işlemeyiz. Her yanımız denk, Tertemiziz. Fal mı? aman Allah’ ım bizden uzak olsun. yahu ne falı arkadaş, bu Astroloji, ilimin dibi dibi.. Tüm ilimlerin başlangıç noktası bu ilim. Tıp bu ilimden türemiş gidin araştırın Hipokrat’ ı. Yok aman haaa ! sümme haşa,! Faldır günahtır. uzak durmak lazım bu ilimden.

:)Osmanlı atalarımız durmamış ama… Onlar başka tabi onlar ATA. Bizim ki karma. La şu atalarımız bir kere işimize yarasa diye hiç düşünen yok. Örnek alan yok. kıyafet… ha tabi töre, yöre, örf, adet, gelenek, giyim olarak taklit etmeyi seviyoruz atalarımızı.

🙂 At, Avrat, Silah, e tabi lazım. da, ilim be abi, ilim nerede.? Daha atamızın mezar taşını okuyamıyoruz.Bu ilim ile Dünyayı yönetiyorlar. Osmanlı 600 yıl nasıl ayakta kaldı. Bu gücün altında da bu ilim yatıyor. Kimse de çıkıp demiyor, yahu bu Astroloji fal ise şayet, baş falcı İdris Peygamber oluyor. diye. Allah, o zaman bize peygamber değil de falcı mı göndermiş. ee bu ilmin çıkış noktası İdris Peygamber ne yapçez şimdi. Dünyayı yöneten Adamlar benim kafada

🙂 Ben bu kafaya 35 yaşında eriştim. Adamlar bunu bin yıllardır uygulayıp dünyayı yönetiyorlarmış meğer.Bende bu Realiteye 35 yaşında erişince işimi gücümü bırakıp bu bilgilere hayatımı adadım. Ben bir karma astrolog değilim. Bu kafayla olabileceğimi de sanmıyorum. Karma astrologların dediğine göre; ettiniz buldunuz, çekin ceremesini mantığı ile hayata bakamıyorum. Karmam var ki buradayım zaten. Olmasa bu cehennemde işim ne olaki. Ben şu an dünyadayım ve bu bilgi bana katkı sağlar mı? Ya da Nasıl sağlar. yani; işime gelen taraftan bakarım. Hızla sonuca ulaştıracak bilgi lazım bana. Sipere yatacağım vakti söyleyen, kazandıracak vakti söyleyen ilim lazım bana.Şunu anlayabilirseniz şayet çok gücünüz vardır.1.Sır: Bu evrende başlayan her şey, başladığı andaki enerji kalitesine göre sonuca ulaşır. Yani başlattığın her şey başladığı ana göre istisnasız bir şekilde, kadersel bir olasılık almak zorundadır. Buna sen kader de… Nasip de… Ne dersen de… Ben buna ilim diyorum. Evrenin Yasaları diyorum.Bu bilgiler hayatın gerçeklerini, sebep sonuç olarak açıklayabiliyor. Hatta sonuç ta oluşturabiliyorlar. Evrenin etki ve tepki yasalarını bilen ve kullanan en büyük güce erişir. Gerçek olan budur. Astroloji evrenin yasalarının nasıl işlediğini anlatan bir ilimdir. Bu adamlara sadece merkür yetmez, adamlar satürn enerjisini de kullanıyor. Adam ne vakit bomba atarsa bombanın etkisinin daha fazla olacağını biliyor. Akdenize gemileri ne vakit indireceği zamanı biliyor. Ne vakit devletleri etkisi altında süründüreceğini biliyor. Demokrasiyi nasıl kullanacağını ve halkı nasıl koyun edeceğini de çok iyi biliyor. Yahu adamlar dünyayı yönetiyor.Merkür “S” e düştüğü gün, tak tak !!! adamlar siber saldırıları başlattı. Siz neye, nasıl inanırsınız umrumda bile değil. Ben bu saatten sonra realitenin nasıl işlediğine bakarım. Adamlar dünyayı yönetiyor bu bilgiler ile.. İşte ben bu bilgilerin peşindeyim. Zamanın kalitesinin peşindeyim. Yeni takipçilerimiz diyor ki; hep olumsuz bakıyorsun. İyi de, be gözüm, gökyüzü ne halde bak. Sana yalan mı söyleyeyim. İyi olan vakitleri de sizler ile paylaşıyoruz.Şeytan boşuna kafa tutmuyor Rabbine, bende ilim var. Ben bu ilim ile senin kullarını şalvarımda sallarım diye. Allah’ ta boşuna demiyor ki kullarına, Oku! Oku! diye.Şeytan bizi çok iyi biliyor.Allah bir sürü peygamber gönderiyor. Dinleyen yok. Biz Allah’ tan çok Allah’ çı olduğumuz için maalesef nafile. Biz bize gönderilmiş evrenin kitabını okumaktan aciziz. Bizden anca hafız olur. Doğru sizde haklısınız. Allah oku dedi. Okuyoruz ya işte, Ezberledik bile, bak hafız olduk.

🙂 Anla demedi ki Allah…

🙂 Okuduğunu anla diye ayet yok ya…

🙂 Ondan ezberden okuyoruz ama anlamak istemiyoruz. Yahu acık cevval olun. Leb demeden de Leblebiyi de anlayıversek çok daha iyi olacak.Biz bu kafada olunca, bu Şeytan bizi şalvarında sallar tabi. O sallamayacakta kim sallayacak. Bizim karmamız kurmamız bu…

🙂 sallanmaya gelmişik dünyaya, diye inananlara selamlar. Siz sallana durun..

🙂 Walla ben çok sallandım, midem bulandı artık.

🙂 Anlayana sivrisinek zurna, davulda benden hediye olsun.***********Seni dünyaya göndereceğiz neyi bilmek istersin diye bana en başında sormuş olsalardı. En başında doğuştan, Astroloji bilmek isterim derdim. Şuan biliyorum ki, Astroloji bir Lutuftur… Bunu bana en başında sormuşlardı.

🙂 Ruhum ezelden beri bu ilmi bildiği için, bunu seçti. Yine sorsalar, yine bu dünyada bana gerekli olan bir pusula, yani bu ilmi seçerim. Size de sordular siz neyi seçtiniz. Bu dünya da pluto gerçeği olduğu sürece asla barış olmaz. madem böyle bir dünyada yaşıyoruz. O zaman gemisini yürüten kaptandır. Tekamül dedikleri bu kaptanlık tecrübendir.Her gemiye bir pusula gerek. Pusula olmadan bu dünyanın içinde hiç bir halt yiyemezsiniz. Salt kaderini yaşar ve ömür anlaşman dolduğu anda geldiğin yere dönersin. Kadersel etkilerin nasıl işlediğini yani evrenin yasalarını bilmiyorsanız, Karambole yaşayıp deneyimlerinizi kader demek ve sineye çekmek zorundasınız. Hiç bilen ile bilmeyen bir olur mu? evrensel sistem bu gerçeği ortaya koymaktadır. ortak nokta şu; astroloji olsa da olmasa da planetler seni manyetik etkileri ile öyle yada böyle bir şekilde olgunlaştırmayı vaad ediyor. ya döve döve, ya da seve seve. Eninde sonunda tekamül etmek zorundasın. Ben seve seve yani öğrenerek olanını kabul ettim. Bilen her daim emindir. Yönetendir.

Yıldızların yerlerine yemin ederim. Bilirseniz bu büyük bir yemindir.” (Vakıa, 56/75, 76)

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu