AR-GE

Elimin tersi ile AKP’yi tokatlarken, kafa atarak CHP’nin genel rutin döngülerini astrolojik olarak değerlendirdiğimizde, Ayağımızın ucu ile MHP’yi dürttüğümüzde, hart zurt ötecek kişiler bize pek lazım değil. Gizli ilimleri, kendi kişisel fikirlerinin ve tabularının üzerinde tutabilecek esas kişileri aramaktayız.

Ben normal değilim bilginiz olsun, sağım solum (Sobe) belli değil. Sağcısını da severim solcusunu da, evet tabi ki de takipçilerimizin fikri olabilir, herkes benim gibi deli de değil, ama benim fikrim yok işte, sorun burada başlıyor, sizler anlayış gösterebildiğiniz kadar ben sabır göstericem. Öğrenim ve öğretim ancak bu şartlarda olabilir.

Sen hoşuna gitmeyeni okuduğunda veya izlediğinde dürtülerine yenik düşüp bana bodoslama dalarsan, biz seni yaka paça dışarı atabilecek kadar deliyiz. Burası öyle diğer ponçik gruplara benzemez. 🙂

Neyi neden takip ettiğinizi bilmenizi istiyoruz. Burası Astroloji alanında teknik bilgiler dağıtan ve uygulamalar yapan bir araştırma geliştirme (AR-GE) sayfasıdır. Eğlenceyi ve eğlendirmeyi de severiz. Çok bonkörüz de ayrıca. Ama herşeyin bir bedeli var. Bedel şu; lütfen biraz anlayışlı ol. Biz bir hizmet sunmaktayız bu yüzden Sen bize bir bedel borçlusun biz değil.

Biz gökyüzündeki verilere göre öngörü yapıyoruz, sen veri olarak idda ve söylentileri ve inançlarını ve kişisel fikirlerini ve tabularını kullanıyorsun. ikisini aynı kefeye koyarak tartamayız.

AKP ve CHP ve MHP ve diğer tüm siyasi düşünceler ve dogmalar ve ırkçı söylemler ve mezhepler ve tüm dünyadaki hamsofta inanç sistemleri bizim ayaklarımızın altındadır.

Eğer bunu sindiremiyorsan güzel kardeşim, lütfen ama lütfen bizi takip etme. Sana bir katkı sunamayız. Burası bir restoranın açık büfesi gibidir, dilediğini yer, dilemediğini bırakırsın.

Ancak bize eleştiri sunabilmek için, bizim sunduğumuz eş değerde bilgi ile karşı tez oluşturabilirsin. Çünkü senin inançlarının ve fikirlerin, tabuların ve hislerinin bizim için bir ağırlık değeri yok.

Senin önemli saydığın, inandığın, Kişilere değer vermediğimiz gibi, fikirleri de pek önemsemiyoruz. Gökyüzünün onayladıkları müstesna. Onaylamadıkları bizim için boştur, ağırlık değeri sıfırdır.

Zaten Türk milletinin başına ne geldiyse şu boş ve ham softa inançlarındandır.

Gökyüzünde Ay’ ı güzel bir pozisyonunu yakaladım ve hemen izah etmek istedim ve Bilmem anlatabildim mi?

Anladınız siz beni bu sefer anladınız 🙂 sevgiler 🙂

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu