Altın + Gümüş + Nikel

11 Eylül 2017 tarihinde anasayfamızdan yayınlamışık şimdilik bu yazımız da burada bir köşede dursun.

Bu dünyada 3 tane para birimi vardır Altın + Gümüş + Nikel bunun dışında tüm para birimleri geçersizdir.

ABD biliyorsunuz ki, bugüne kadar dolar diye bir keğıt parçası ile döndürdü işlerini. ilginçtir ki, bu ülkenin parasının karşılığında kasasında ne kadar altın bulundurduğunu açıklamıyor olması hayretlik vericidir. Neden peki. ? Bunlar bu altınları yiyor mu? Nerede bu altınlar.

İlginçtir ki? Şu bizim Niburu gezegenine konuyu getirmek istiyorum. 🙂

Niburu gezegeninin diğer adı da Marduk tur. Niburu Boğa burcundan yay burcuna 3600 yılda bir tur ikamet eder. Öyle büyük tesadüftür ki Uranüs te boğa burcuna girmiştir ve seyrini 7 sene sürdürecektir. Bu gezegenin manyetik etkilerinden dolayı Neptün ve uranüsün şimdiden kutupları kaymaya başlamıştır. Bu manyetik türbülans dünyayı baya etkiler. Aslında dünyada küresel ısınma felan filan yoktur. Isınma merkez çekirdeğimizde olmaktadır. Niburu Dünyamızdan 10 kat büyük bir gezegendir. Mars ile dünya arasından seyrederek geçecekir. Bu 7 yıl içerisinde uranüs ile neptünü baya ciddi anlamda sarsacaktır. Dünyayı da baya sallayacaktır. Nasa bunu bilmektedir. Ancak Niburunun bize olan mesafesi konusunda net bir açıklama yapmamaktadır. Gezegeni biz sabit bir yıldız gibi görmekteyiz çünkü bu gezegen bize doğru gelmektedir. Biz sadece Niburunun giderek büyüdüğünü farkedebiliriz. Çünkü hızla bize yaklaşmaktadır.

NASA’nın şu an için yaptığı açıklama Niburu (yeni adı ile Planet-X) bize çarpmaz, böyle bir şey olsa 10 yıl önceden haberimiz olurdu şeklindedir. Bu pek doyurucu bir açıklama değildir. Sayın NASA yetkilileri Mesafe bilgisi verirseniz çok seviniriz, ya da ben kendi yöntemlerim ile onu da buradan hesaplamak zorunda kalacağım.. Eee biz boşuna mı Astroloji Bakanı olduk yaw.. :)) Hahaha

Kendimi mahallenin soytarısı gibi hissediyorum. Ne güzel tasarımlar yapan biriydim, şuan uğraştığım konulara bak. 🙂 sanırım o gece ben delirdim. Sanırım hülya haklıydı. Bir Psikolğa mı gitmeliydim. 🙂

Niburunun Astrolojik sembolü büyük artı şeklindedir. Aslında sembolü Kartal şeklindedir. Şimdi bilmem anlatabildim mi? ABD nin kartalının nereden geldiğini.

Bu gezegenin Atmosferi sakat durumdadır. Altın bu atmosferi tüm atmosferleri temizleyen tek elementtir. Niburu Sümerliler zamanında da, hatta onlardan 3600 öncesinde yani günümüzden 7200 yıl öncesinde de bu dünyada çatır çatır altın çıkarıyor gemilerine yükleyip gidiyorlardı. Bu kaçıncı tur belli değil.

Niburu 3600 yılda bir kez dünyaya en yakın mesafe yakalanınca, dünyamızı büyük gemileri ile ziyaret ederek, altın yüklemesi yapan ve yollarına devam eden canlılar ile dolu bir gezegendir.

Gezegenlerini tamir etmek için sürekli ALTIN elementine ihtiyaç duyan bu gezegendeki canlılar, tam olarak dünyamıza ne zaman geldi bu net bilinmiyor, Ancak sümer tabletlerinde komutan Enkchi nin günlüğüne göre, bunlar buraya altın için geldiklerini açıkça belirtmişler ve altın madenleri kurmuşlar. Kim bu komutan Enkchi ? tabi ki, Niburu gezegenindeki bir komutan. Yani Niburu gezegeninin Dünya sorumlusu. Çünkü onun seyir defterini tabletlere kazımışlar. Bu adam açıkça insanlar ile bir anlaşma yapmış. Biz size teknoloji ve bilgi verelim, siz bize altın verin.

Ne gerek var anlaşmaya güç onlarda yok etsinler insanoğlunu yani bizleri öyle değil mi? Öyle değil işte…

Çünkü; Galaktik diplomasi kurallarına göre, ALLAH’ ın yarattığı bir canlı neslin gelişimine saldırı düzenleyerek yok etmek konsey kurallarına göre aykırıdır. Onlar ile anlaşıp uzlaşabilirsin ancak savaş çıkarırsan diğer konsey üyeleri senin işini bitirir.

Sonra çok yoğun ağır maden çalışmalarından dolayı, niburulu işçiler isyan etmiş ve komutan enkhi insan ve kendi soyunu labratuvarda birleştirerek melez bir ırk oluşturup işçi köle olarak çalıştırmaya başlamış. Niburu gezegeni dünyamızdan uzaklaşırken, nevaleyi toplayıp seneye görüşmek üzere diyerek tekrar gemilerine binip geri dönüyorlarmış.

Sümer tabletlerine göre, En son 3600 yıl önce gelmişler. Çünkü Niburu gezegeninin yörünge sistemi bu matematiği bize veriyor. Onlar için 1 sene dolmak üzere, bizim için 3600 sene geçti. Geri döndüklerinde ise teknolojimiz ilerleyip onlar zor durumda kalmasınlar iletişimimiz kopmasın diye bu niburulardan bir grubu bu dünyada bıraktıkları da Sümer tabletlerinde net bir şekilde anlatılmaktadır. Bu grup şuan ilimünatidir ve dünyayı yönetmektedir.

Sonra Allah bu niburuların oluşturduğu yeni insan karışımı ırkı yer yüzünde barındırmak istememiştir. Bu konu tevratta açıklanmıştır. Tevratta Yaratılış bölümü 6. babı okursanız, bazı tahrip edilmemiş ayetler halen bu Tevratın içerisinde bulunmaktadır. En azından temel bilgi edinebilirsiniz. Tevrattaki ayetler ile Kuran-ı Kerimdeki ayetler çelişmeye başladığı anda Kuranı Kerimi net kaynak olarak kabul etmenizi tavsiye ederim.

Allah neden bu soyu yer yüzünde istememiştir. Çünkü genetik olarak, bu yeni soy çok aşırı Şeytani zekaya sahiptir ve insanlar ile çiftleşerek dünyanın yaşam planını kötü etkilemektedir.

Bu neden ile Hz. Nuh u peygamber seçerek, ilahi iletişime geçmiştir. Ona gemi yapmasını söylemiştir. Bir güzel projelerini bile ilahi olarak sunmuştur. Yer yüzünde komple büyük bir tufan kopartıp, yer yüzünü bu ırktan tamamen temizlemek istemiştir. Burada bu planı hz. Nuh’ a aktaran galaktik federasyondur.

Ancak bir niburulu kişi bu gemiye binmeyi gizemli bir şekilde başarmıştır. Allah neden izin vermiştir. İşte bunlar da yapbozun parçalarıdır. Bu dünya yan gel yat dünyası olmadığı için olabilir mi? Eğitim ve deneyim için negatif enerji gereklidir. Bu yüzden olabilir mi?

Sonra ne olmuş peki. O tek başına kaçak olarak bu gemiye binmeyi başaran kişi sonrasında MASON localarını kuran kişidir. (Nuh: Büyük Tufan isimli filmi izleyin) yapbozu kısmen çözersiniz.

Öyle bir zekaya sahiptir ki masonlar, tüm dünyayı yönetebilecek kadar keskindir. Şeytanidir. İşte onlar bu gün günümüzde vardır ve dünyayı onlar yönetmektedir. Pramidin üzerindeki göz neden bir yılan gözüdür. Neden bu gözün çevresinde yılan pulları vardır. dikkatli inceleyin.

ABD’yi masonlar kurmuştur. Yönetmektedir. Yani ilimünattinin devleti ABD dir. Masonlar ilimünati midir. Hayır Masonlar İlimünatinin hizmetçileridir. Mason teşkilatlarını onlar kurarak, kendilerine hizmetçi toplar. Öyle keskin zekaya sahiptir ki, bu soy. Tek kişi kalmasına rağmen kendi soyunu korumuş ve günümüze kadar gelmeyi başarmıştır. Dünyada hiç bir devlet onlardan izin almadan ülke yönetemez. Siyaseti onlar icat etmiştir. Onlar sayesinde sümerliler devlet kurmasını öğrenmiştir. Para da onların icat ettikleri bir yalan dolandır. Böylece kendi seçtiklerini başa geçirebilme haklarını ellerinde bulundurmuşlardır. Kendi adamlarını desteklerler istemediklerini indirirler. Altınları kendi gezegenlerine ilk temasta aktarmak için depolarlar, para isminde bir keğıt parçası ile bizi oyalarlar.

Bizler için Devlet Yönetim sistemlerimiz soydan yani monarşik ilerlerse onların işlerine pek gelmez. Onların sevip saydığı tek soy kendi soylarıdır. Kendileri için krallık sistemini layık görürler. Dünyayı siyaset sistemi ile yönetmek onların için daha kolaydır… Böylece insanları rahat parçalarsın, dilediğin zaman isyan ettirir, bir maşa gibi rahatça kullanabilirsin. Şuan bakın dünyadaki tabloya, devletleri yöneten siyasetçilerden çok bizler siyasetçi olmadık mı.? 🙂 Aynı futbol takımı tutar gibi siyasi parti tutmaktayız. Aklımızı başımıza almamız lazım.. Biz insanız ve aynı soydan geliyoruz yani öyle yada böyle kardeşiz.

Şimdi bu ABD’nin kasasındaki Altınları komple aktaracaklar. Zaman çok azaldı. ABD’yi batıracaklar. Dolar yerine de şimdi Bitcoin diye bir sanal para icat edecekler. Hatta ettiler. birkaç yıldır Ar-ge çalışmalarını yaptılar. Test aşamasını geçti. 2018 de görürsünüz. Yani doları basmak için keğıt bitti sanırım diye düşünmeyin. Adamlar çok akıllı, ancak planlar birçok sefer olduğu gibi yine tutmayacak.. Ortalık baya karışacak.

Türkiyenin Horoskop sağlam arkadaşlar panik yok. Her ne olursa olsun, bizim lehimize sonuçlanacak. Bizim tek sorunumuz biziz. Bunlarda bunu bildiği için Türkiye’ ye geçen sene darbe yapmak ve yönetimi ele almak istediler. Bizi biz ile yokedip istediklerini almaya çalıştılar olmadı. Çünkü bizim ülkemizin altı maden kaynıyor ve Hz. Süleyman’ ın hazineleri bu toprakların altında. Kutsal Ahit Sandığı da bu topraklarda. Hz. Süleyman’ ın yüzüğü de bu topraklarda, Yoksa bizim ülkemizi neden istesinler ki.. Nuhun gemisi bile bu topraklarda gizemli bir şekilde bulunmayı bekliyor. Bu dünyada ilk indikleri yer Göbekli tepedir. Mezapotamyayı istiyorlar. çünkü mevsim koşulları en uygun onlar için orasıdır. arap baharı ile mezapotamyanın yarısını zaten ele geçirdiler. birtek bizim topraklarımızdaki uzantısı yani göbekli tepe, yani en gözde mekanlarını almak için ellerinden geleni yapacaklardır.

Bizi çok sevdikleri için değil. Toprağın altındaki madenlerimiz ve iklimsel koşullarımız ve çok kutsal sayılan ve kainatın sihirini içinde barındıran paha biçilmez emanetlerin, bizim topraklarımızda olduğunu bildikleri için bu ülkeyi almak istiyorlar. Gel gör ki ülkenin kuruluş tarihi ve saati yani kadersel planı süper. Yani Allah bizim ile beraber..

Bizim ülkemiz Süperrrr… Süper olmayan tek bir şey var oda siyaset zokasını yutmuş biziz 🙂

Ek Not: Bu sistemde 11 planet var. sümerler tabetlere güneş sistemini çizerken 11 tane çizmiş. Bu yüzden NASA şu an bulduğunu açıkladığı planete Niburu değil planet-x diyor. normal ismini biliyor ama farklı bir isim kullanarak gizliyor.

Kuranı kerimde de 11 planet ten bahseder. yusufun rüyasında 11 yıldız bana secde etti diye ayet ile sabittir. sistemde 11 planet var ama biz 10 tanesini sayabilmekteyiz. Geri kalan 1 nerede?

Space-x şirketinin sahibi Elon mask isimli kişi bir masondur. ve NASA nın rakibi gibi görünür ama değildir. bu şirket NASA nın paravan şirketidir. Çok kullanışlı (birden fazla fırlatılabilen ve geri dönen) roketleri NASA ona yaptıracak ki. Altınları bu roketler ile götürüp aktarabilsinler. Ayrıca ne tesadüftür ki. Mars projesi diye bir proje vardır. bu proje fostur. Bu projenin arkasında niburunun mars yörüngesinin yanında dolanacak olması gerçeği vardır.

Hangi hıyar marsa koloni kurar. Planet-x yörüngesi marsın dibinden dönüyor. Marsın bu yüzden atmosferi yoktur. niburu büyük bir planet kardeşim o marsın yanına yaklaştığında marsta atmosfermi kalır. Koloni moloni yoktur. uzay madenciliği vardır. Oraya koloni kurmayı gerçekten düşünüyorlarsa cidden ahmak olmaları gerekir. Yani bak düşün bizim hamsoftalar bile marsa koloni kurmayı düşünecek kadar manyak değildir. koskoca NASA bunları bilmiyor mu ki? hesap yapamıyor mu ki?

Tüm bu işleri Koskoca NASA varken Space-x yapacak ki hedef ve dikkatleri üzerinden başka yöne çekebilsinler.

Sonuç ne olacak. Biz para öğretisini unutmuş şekilde, dijital para ile oynarken onlar altın madenlerimizi soymaya devam edecekler.

Biz köleyiz onlar KRAL.

Sevgiler.. 🙂

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu