Allah Var mı?

Gerçekler hakkında Ar-Ge çalışması yaparken sorduğum ilginç sorular vardı…. Bu merkür retrosunda hazır Merkür Retro ve uranüs karesi varken geçmiş araştırmalarımı da paylaşmak istiyorum. Hem böylece içimizdeki hamsofta ve fethullah gülen sempatizanlarını tespit etmiş oluruz. Bunlardan en ilginç olanı bu sorudur herhalde. Allah Var mı? Astrolojiyi öğrendiğimde kafam çok karışmıştı. Öyle bir algoritma vardı ki karşımda. Sanki Bir bilgisayar gibi işliyordu. Bu kadarının ilahi bir sistemden beklemiyordum. ben de sizin gibi biriyim. Allah inancım kulaktan dolma bilgiler içeriyordu. 18 yaşından beri inançlar ve din ve felsefe konuları ile iç içeyim, merak ettim sürekli bu konuları ama derine inmem ve araştırmam hep kısıtlandı. Günah, öyle denmez denildiği için konuları derinlemesine ele alamadan sadece kulaktan dolma inandım hep. Açıkçası son 4 yıldır bu konuları derinlemesine araştırmaktayım. Hocaları ve diyanetin fetvalarını pek takmadığımı peşinen belirtmeliyim. Yıldızlar ile konuşmayı öğreneli beri; İlk kez ürkerek bu tarz bir soru sormuş ve bir anda karşıma çıkan tabloyla tüylerim dikken diken olmuştu. Ne gündü o gün.

20 eylül 2018 saat: 02:35 Yer Biga…

🙂 vuvvv !!! şimdi bile tüylerim diken diken oldu yine

Şaşkınlık ve çarpılma korkusunu aynı anda yaşıyordum. Eski tabular işte. Tamamen natural ve dürtüsel yani. Biz astrologların dediği gibi; Radikal soruydu ve cevapta radikal olmuştu…

Soru anında verilen cevap şuydu ;Partil (tam derece tölerans içeren) kavuşumlar kesinlikle evet doğru demektir bu bir tekniktir. Kuzey ay düğümünün (en olumlu göstergenin) 03° ile ASC de aslan burcunda kavuşum yapması ve özelikle asc yöneticisi güneşin 3. evde konumlanıp merkür cazimi yani tam partil olması ve üstüne yetmemiş gibi şans noktasının yani göstergelerin en asili olanının, en tepede chiron ile tam partil kavuşumu yaparak asc onay açısının ve 9. evde bu kavuşumun olması, kesinlikle tam isabet Allah var diyordu. üstüne uçurtma açı kalıbının 3. evden yükselerek 9. ev yani ilahi noktayı gösteriyor olması en ilginciydi. gökyüzü şunu da cevaplıyor du: 9. ev balık burcunun elindeydi ve yöneticisi jüpiter, neptün ile trine konumda ve 4. evden 8. eve santral kurmuştu. yani Peygamberleride Allah’ ın gönderdiğinin bir işaretiydi. Üstelik bu sorularımı cevaplayan uranüstü. Grand cros büyük kare açı kalıbına dikkatinizi çekerim. ve içindeki büyük grand Trine açı kalıbına ve uçurtma kalıbının nasıl konumlandığına. Özelikle bu Grand Cros kare kalıbı Karmik karedir belirteyim. O an gökyüzünün bana söylemek istediğini ben size izah etmek için Türkçe dilinden çıkmam gerekli. Yıldızların dili çok derindir. Sadece bu paylaştığım gökyüzü pozisyonuna kitap bile yazılır. Şu an bu paylaşımı yaparken gökyüzünde Uranüs merkür karesi var iken belirteyim. Arkadaşlar biz sizin sandığınızdan daha ileride olan ve idrak etmesi gerçekten zor olan konuları araştırmaktayız. Tabularımızı çoktan yıktık. Bizi bu şekilde kabul edin veya etmeyin. Bu sizin seçiminizdir. Ancak şunu bilin ki; bu da bizim stilimizdir. Diğerlerinden farkımız budur.

Yani sizin Emre Uslu’ nun şerefsiz olduğunu onaylayan ilahi sistem.

🙂 Daha nelerin, kimlerin ne olduğunu da onayladı, veya tasdikledi bir bilseniz. ? Açıklarsak tabularınız kalmaz. Sindiremezsiniz. Özelikle devlet sistemi ve dünya siyaseti konusundaki araştırmalarımızı bir açıklarsak, demokrasi sistemimiz çöker. Biz kesinlikle Demokrasiden yanayız, kesinlikle… Ancak bizim bu dünyadaki süregelen, bize kaktırılan, Demokrasiden yana pek inancımız kalmadı. Dünyadaki Sistemin nasıl işlediğini anladık. Ancak bu bizi bağlar. Bu bizim idrak kapasitemiz ile ilgilidir. Sizlere birçok şeyi izah etmekte zorlanıyoruz. Ancak Şu kadarını artık bilin ki; sizi, bizi, onu, herkesi baya iyi kandırmışlar. Kandırmaya devam edecekler. AKP ve CHP ve MHP ve diğerlerinin masum olmadığını belirtmek zorundayım.Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin Güney ay düğümü balıktır. Bu bir kader. Kuzey ay düğümü başaktır yani bizim bu coğrafya da, kontrol etmeyi öğrenmemiz gerekli. Soyut konulara, söylemlere ilgi göstermeyi bırakıp, biraz daha somut konulara, eylemlere ve organize etmeye ve araştırmaya yönelmeye ihtiyacımız var. Yoksa FETÖ ve diğer gizli örgütleri sizler farkında olmadan veya bilinçli olarak koynunuzda beslemektesiniz. Kabul edin veya etmeyin, Bunlar gerçekler…Fethullah Gülen Denilen Bu soytarı hakkında açıklamalarımız daha sonra da gelecektir. Ama neyi neden bu vakitte yaptığımız ile ilgili, neden bu bilgileri şimdi verdiğimiz ile ilgili ön bilgi vermek istedim. Zira bu şekilde uranüs merkür karesinde bu tarz sayfa temizliği yapıyoruz.

🙂 Bu dürtüsel zevzekleri tespit etmek için, veya bunları uyandırmak ve dikkatini çekmek için bunların en sevdiği hocasına sövmek yeterli. uranüs merkür karesinde bunu yaparsanız tüm fetöcüleri sinek kapanı kurmuş gibi yakalar ve ortamı temizlemiş olursunuz. bir zor ihtimal daha var ki; onları uyandırmış olursunuz. Bakın alın size uygulamalı ders.

🙂 bu ne ? bu ne yawf? şimdi diyenlere… Bu şu ; Uranüs merkür karesi. 🙂 yani temizlik zamanı. :)Temizlik şart 🙂 senede 4 kere Sayfa temizliği şart 🙂Bu Fethullah Gülen kesinlikle din ile bir alakası olmayan bir şahıstır. FETÖ sempatizanlarının (inançlar konusunda suistimale uğrayanların) natal haritalarında gözlemlediğimiz genel ortak astrolojik durum göstergeleri şu şekildedir. Neptün veya Jüpiter Bazlı bir T karesi olan + Neptün 3. ev veya 9.ev konumu yerleşimi olup karşıt açılar altında neptün enerjisi baskı ile hüküm kurmuş olan (3-9 Aksı ilahi temaları verir) + Neptün Asc Kavuşumu olup ta kare açılar altında olan + Neptün Güneş karşıt veya karesi olan + Neptün Jüpiter karesi veya karşıtlığı olan kişilerin ilahi konularda suistimale uğramaları karmik bir durumun göstergesidir.

Daha birçok kombinasyon var ancak en çok karşılaştığımız yerleşimler sürekli bu kombinasyonları içermektedir. Fethullah Gülen Neptünyen bir fitnedir. Sizleri hayatın bu gerçekleri karşısında uyarmak istiyoruz. Aklınızı başınıza alın. Ya da sizi daha çok suistimal edecektirler. Bunun Keyfini çıkarın. Özgürsünüz. Ancak şunu bilin ki; sayfamız genel inanç prensipleri gereği Fethullah Güleni bir soytarı olduğunu kabul etmiş ve açıktan beyan etmektedir. Hem bir şarlatana sempati besleyip hem de bizi takip edemezsiniz. Siz bu kafada olduğunuz sürece, biz sizi tahrik ederiz. (gerçeklere uyanan madurlar müstesna) Biz burada yıldızların hükmünden bahsediyoruz. yani senin şarlatan hocanın hükümleri bizim ayaklarımızın altındadır. Bu yerleşimi olan kişilere; özelikle dini inançları konusunda biraz daha gerçekçi olmayı öğrenmeye geldikleri bu dünyada, başarılar dilerim. Fethullah Gülen Cübbeli ve takkeli şeytandır. Onun peşinden gidenler; Allah ın azabı ile karşılaşmaya mahkumdurlar. Bu bir kaderdir. Ancak kader sonuç içermez. Olasılıklardan ibarettir. Farkında ol ve geri çekil. Sempati duyma. Emin ol ki; bir sokak köpeği, senin Fethullah Gülen’ inden daha mübarektir.

Fatır süresi 5. ayet; Ey insanlar! Allah’ın verdiği söz gerçektir. Dünya hayatı sakın sizi aldatmasın, o aldatma ustası olan Şeytan da sizi Allah ile sakın kandırmasın.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu