Trend

Düşen Malezya Uçağı

Arkadaşlar merhaba, bu yazıyı okurken yanlışlıkla tükürüğünüzü yutup boğulma tehlikesi geçirebilirsiniz. Veya ağzınızda lokma varsa nefes borunuza kaçabilir. 🙂
Amman dikkat. Uranüs mars karesi var 🙂

Zaten Leş kargaları ile dolu bu camia, kısa sürede sağladığımız başarımızı kıskanıp bize taş atmak için bahane arıyor. 🙂 Birde takipçiye heyecan dolu orjinal yazı okutalım derken, takipçimizin ölümüne sebebiyet verip bazı karmik kurmik o da yetmemiş gibi birde üstüne antik kuntik astrologların ağzına lavaş olmayalım. 🙂
*****************************************
“Her şey tamam iyi geceler” Malezya uçağının kullanan Pilotun kayda alınan son sözleri buydu. Ne oldu bu uçağa ? o kadar astrolog var onlar ülke meseleleri ile uğraşıp “Karma-Kurma” deyip dururken, biz sürekli ve yine heyecan peşindeyiz. Popomuzu yine tehlikeye atıyoruz. 🙂 hahaha

Boeing 777 tipi uçak, 27 Mart 2014’ta yerel saatle 00.41 sularında Kuala Lumpur Uluslararası Havalimanı’ndan Pekin’e gitmek üzere havalanmıştı. Uçakta toplam 15 farklı ülkeden 227 yolcu ve 12 mürettebat bulunuyordu.Yolcuların 152’si Çin vatandaşıydı.

Uçakla en son 01.21 civarında irtibat kurulmuştu. Kuala Lumpur Havalimanı kontrol kulesi, saatler 01.30’u gösterirken, Vietnam hava sahasına girmeden önce uçakla irtibatın kesildiğini açıklamıştı.

Son 10 yılın en sıradışı olayını inceliyoruz. Dedik ya. Bu yıldızların etinden sütünden faydalanacağız. Hep beraber. Emin olun size bu kadarını sunabilenini zor bulunursunuz.

26 ülke Malezya uçağını arama çalışmasına katıldı. 4,5 milyon metrekare alan, yani neredeyse dünyanın yarısına yakın bir alan en yüksek teknolojili radarlar ile arama tarama çalışması yapıldığı halde hiç bir iz bulanamadı. Öyle bir yüksek radar teknolojisinden bahsediyoruz ki, 100 km ötedeki metal parasının yerini tespit edebiliyordu ancak bulamadılar. Ne kadar garip olduğunun farkında mısınız? Toplam 80 gemi 250 uçak arayıp tararken, bahane ile okyanus tabanının yeni haritasını bile çıkardılar. Ancak Koskoca uçağı veya herhangi bir parçasını dahi bulamadılar. Arama tarama çalışmalarında Harcanan parayı birisi hesaplasın. 🙂

Şimdi sizlere oturduğum yerden popomu hiç kaldırmadan, kahve içerek ve sadece astroloji tekniklerini kullanarak o uçağa ne olduğunu bulmaya çalışacağım. Gökyüzüne soruyoruz; “Malezya uçağına ne oldu.” Biliyoruz ki sorabildiğimiz tüm soruların en doğru cevabı gökyüzünde mutlaka vardır. Tabi ki Okumasını bilene….

Soru Anının horoskop değerlerine göre yorumlamaya başlıyoruz.

Bu soruda ASC Yengeç ve yöneticisi Ay Bize uçağı temsil etmektedir. Ay 8. evde bize tehlikeli bir konuyu sorguladığımı belirtiyor ve gizemli veya saklandığını fısıldıyor. 7. evdeki mars dikatimizi çekiyor mars 7. evde soru astrolojisi tekniklerinde hırsızlık var diye fısıldıyor. Uçak kaçırıldı. Kaçırılma işi olduğu kesin. Peki arama tarama işlemine bu temelden devam edeceğiz. Gökyüzü bu uçağın Kesinlikle kaçırıldığını belirtmekte. Peki uçak şuan nerede “Ay Balık Burcunda” bize Uçağın Kuzey Batı istikametinde olduğunu belirtmekte.

(Öğrencilerim sizde sorgulayın. Derslerde öğrettiğim bilgileri hatırlayın. Notlarınızı çıkarın bakalım. Burçların yönlerini kontrol edin.)

Yaptığımız sanal medya araştırmasında Uçak ile ilgili şu bilgiyi buluyoruz ve doğruluyoruz. (aşağıdadır)

“Uçak, Penang Adası yakınlarında Malezya ordusuna ait radarda da görülmüştü. Uçağın, 45 bin fit yükseklikte uçarken batıya doğru keskin bir dönüş yaptığı, Penang Adası semalarında 23 bin fite düştüğü ve daha sonra yeniden 35 bin fite yükselerek Hint Okyanusu’nda kuzey-batıya yönüne doğru seyrettiği belirlenmişti.”

Peki uçak kuzey batı yönüne doğru kaçırıldı onu anladık. İçindekilere ne oldu. Ayın bulunduğu 8. ev kova burcunun elinde ve yöneticisi Satürn 6. evde (durum vahim) ve plutoya ilerliyor. Bu şu şekilde yorumluyorum; bu uçağı kaçıran kişi Güçlü bir otorite ve büyük çok güçlü birine götürüyor. Öyle güçlü ki 26 ülke arayıp tarayıp bulamadığına göre dünyanın en büyük gücü olmalı. Pluto her daim Mafyatik gücü temsil eder. Ben bu dünyada tek mafya biliyorum oda İllimünati..

Uçak ile ilgili çıkan haber Araştırmalarımıza devam ediyoruz ki bulduğumuz uçak hakkındaki komplo teorilerinin hangisi daha ön plana çıkıyor ona bir bakalım.

Avustralyalı bilim adamlarının yaptığı araştırmalar sonucunda hazırladığı 440 sayfalık rapordaki son sözler şu şekilde. “Uçağın halen bulunmaması akıl almaz bir şey.. 🙂

Bu Bilim adamlarından bir halt olmaz onu anladık.. Şimdi bizim hacker gruplarının bulgularına bir bakalım..

Bu raporun ardından RUS Hacker grubu uçakta bulunan kişileri araştırmaya başlıyor.

(Bu uçak ile ilgilenmeyen bir biz kalmışık. Astroloji Bakanı olmak zor iş… 🙂

Kaybolan uçaktaki kişilerin bağlantılarını araştıran RUS hacker grubunun yaptığı araştırmada vardıkları sonuç şu; Bu uçakta 5 gizemli isim bulunmakta. Bunlardan 4 ü “Rothschild Ailesi” nin yıllık 4 milyar dolar cirosu olan bir şirketinin ortakları. Ve sözleşmeye göre ortakların biri öldüğünde ortakların hissesi diğerleri arasında eşit bir şekilde paylaşılacak. Şuan 4 ü ölmüş olduğuna göre “Rothschild Ailesi” tüm şirketin tek sahibi konumuna yükselmiş durumda. Bu nasıl bir tesadüf böyle?

“Rothschild Ailesi” Dünyanın bilinen en zengin ailesi ve karanlık bir ailedir. İlimünatinin temsilcisi (en büyük temsilcisi) olarak sürekli medyada anıldıklarını söylememe gerek yok sanırım.

Arkadaşlar, şimdi Uçağın akibeti tam olarak bulunabilecek mi? durum netleşecek mi? diye sorguluyorum Gökyüzünü; Cevap çok ilginç. Ay küçülen ay fazında yani asla akibeti netleşmeyecek.

Bu arada Bilginiz olsun, sizlere ayrıca çok değerli bir bilgi sunmak isterim; (bu bilgiyi size kimse vermez) eğer bir şey saklayacaksanız “Dolunaydan sonra saklayın” Sır verecekseniz dolunaydan sonra verin, Çünkü asla açığa çıkmayacaktır. borç verecekseniz dolunaydan önce verin. Geri gelir sonra verirseniz o parayı unutun… Bu bilgi çok eskilere, teeee “kaldonya uyagarılığına” dayanır ve astroloji tabanlıdır. Zaten ne varsa bu kaldonyalılarda varmış…

Kim bu kaldonya deyince karşımıza yine merkür yani idris peygamber yani namı değer hermes çıkmakta o da ayrı konu..

9. ev haber medyanın durumunu bize veriyor. Neptünü orada görmekteyiz. Ne acı ki medyadan asla uçak hakkında gerçek ve net bilgi alamayacağımızı o da bize belirtiyor. Neptün soru haritasında neredeyse o bölüm bulanıktır. Haber alma medya bölümünde neptünün olması vahim.

Ay fazının küçülen ay olması durumun asla ortaya çıkmayacağını bize söylemektedir. Zaten Uçağı temsil eden Ay 8. evde Ölüm ve endişe, gizem ve sır evinde. Uçağın içindekilerin öldürüldüğü ortada.

Soru anında 7. evde güney ay düğümü olması da bu uçağı kaçıranların baya kötü enerjilere sahip olduğunu, ve acımasız olduğunu bize belirtmekte.

Ben soruya bulduğum cevabı, size paylaşırken bile üç buçuk atıyorum bilginiz olsun. Öyle sorular sordum ki, gökyüzü bazen bana bunu sakın açıklama dedi. Başımın belaya girmemesi için açıklamayacağım sorularım var. Bunları ulu orta yerde konuşamayız. Belki bir gün bir yerlerde çay içme fırsatımız olursa bende ne malzemeler var. Bir anlatsam dudaklarınız uçuklar belirteyim. Tabi ki delilim astrolojik veriler. ee siz bu verileri delil olarak kabul etmiyorsanız o ayrı konu. O zaman size iyi uykular dilerim.. 🙂

Arkadaşlar Bir daha ki yazımız hakkında size kısa bilgi vereyim.
Michael Jackson öldü mü? 🙂

Heh!! sahi bu arada;
Piyasa Raptilyan (kötü negatif enerjili insan kırması) kaynıyor. Dikkatli olmanızı tavsiye ederim. 🙂
Pozitif Enerjinizi sakın bozmayın.
Enerji vampirlerinden uzak durun.

Sizleri seviyorum, sevmesem popomu tehlikeye atmam.
Diğer astrologlar gibi günlük burç yorumu yapar, geçerim. iki üç tane de mitolojik kitabından alıntı yaptım mı? zaten siz “aha ! astrolog buldum” diye takip ediyorsunuz zaten.. 🙂 Madem onları takip edeceksiniz, güneş burcunuza göre değil, yükselen burcunuza göre takip edin bari.. Bu da benden size tiyo olsun. Ayrıca Günlük burç yorumları asla tam tutmaz belirteyim.. Çünkü senin horoskop haritanda planetlerin durumu ve açıları sonucu değiştirir.

Bizim farkımız En deli olanı biziz. Delilikte kimse bizimle yarışamaz. 🙂 Hem deliyiz, hemi de Deliliğimiz ile büyük gurur duyuyoruz. 🙂 Tek sermayemiz bu 🙂 hahahah

Sevgiler sunuyorum:)

************************
Not: olay anı: 27 mart 2014
Benim soruyu sorduğum anın soru haritası bu gördüğünüz harita. Soru astroloji tekniklerinde olay anı farklı incelenir, soru anı farklı incelenir. Soru anı esastır. Soru anı size cevap verir. Olay anı cevap vermez. Sadece durumu yansıtır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu