Trend

Criminal Astroloji

Hindistan’ın Ay’ın Güney Kutbu’na yakın bir bölgesine robotik uzay aracı indirme için yaptığı cumartesi günkü girişimi başarısızlıkla sonuçlandı.

Chandrayaan-2, yaklaşık 1 buçuk aylık yolculuğunun ardından bu akşam Ay’ın güney kutbuna bir iniş gerçekleştirmeye çalıştı ancak yüzeye 2 kilometre kala araçla iletişim koptu.uzay aracı, geçtiğimiz 20 Ağustos’ta’ en zorlu manevralardan birini gerçekleştirerek Ay’ın yörüngesine girmişti.

Astro-Kriminal olarak incelersek; Hindistan Chandrayaan-2 uzay aracını Sriharikota / india dan saat:14:33 te fırlatmıştı.

Fırlatma anını incelediğimizde güneş 8. evde konumlanmış ve güneşin progress olarak gerçekleştireceği ilk açısı 9. ev suları içinde uranüs güneş karesine doğru ilerliyor olması… Bu bir iletişim problemi olacağını zaten ortaya koymaktadır.Bunun yanında ay fırlatma anında 29° balık (Scheat sabit yıldızı) burcunda ve progress anlamda Ay Chiron a doğru ilerliyor olması bir yaralanmayı belirtirken olay anında ASC yay burcu yükseliyor ve neptün jüpiter karesi adeta bir hayal kırıklığını zaten işaret etmektedir. Bunun yanında Jüpiterin 1. evde olması zaten hindistanın yara alacağını hayal kırıklığına uğrayacağını net ortaya koymaktadır. Bunun yanında 2. evdeki GAD satürün ve pluto yine maddi kayba uğrayacaklarını ve görevin onlar için zor olacağını en başından bize belirtmektedir. Olay anında çok güzel açılar var. ama neptün jüpiter karesi illaki bir hayal kırıklığını en başından vaad ediyor. Zaten bu araç uzayda zor mamevralar yapmış. Son ana kadar en zor aşamaları geçebilmiş. İşte bu açı (neptün jüpiter karesi) illaki son anda dahi hayal kırıklığını vaad ediyor. Hayal kırıklığı zaten son anda gelmiş.

Uzay aracının Aya iniş yaptığı an hindistan saatine göre 7 temmuz 2019 saat: 01:00 suları..

Ayrıca iniş anının haritası incelendiğinde ay 6. evde yay burcunda jüpiter T karesinden ayrılmış ve chiron karesine doğru ilerlerken sorun çıkıyor ve uzay aracı ile iletişim kesiliyor. Yani evrensel enerji olasılık bazında en başında beyan ettiği durumu reel olarak sonuçlandırıyor. İşte Kader bu şekilde işliyor. Fırlatma anı başka şekilde planlansa idi, hindistanın cebinden 150 milyon dolar paracık uçup gitmeyecekti.

İşte biz buna “Kriminal Astroloji” diyoruz.

Cinayet, İntihar, veya şüpheli olan her türlü durumları incelemek. Veya yapılan projelerin nereye varacağını öngörmek. Örneğin: Titaniğin imal edilmeye başlandığı anın haritasında bu geminin batacağı en başından belliydi. Veya; Şahibeli bir olay oldu diyelim. Bu şahibeyi çözmek ve suçluları öngörmek. Haritalardaki suç işleme potansiyellerini belirlemek ve kişinin o an bu olay ile ilgili suç ilgisini tespit etmek ve şahibeli olayları aydınlatmak.Kriminal Astroloji alanında dünyada eğitim veren bir kişiye rastlamadım. Düz mantık, aklın yolu bir düşüncesiyle kendi yöntemlerim ile Seçim Astrolojisi + Horary ve diğer birkaç yöntemi birleştirerek geliştirdim.Ahhh!! Hindistan ahhh.!!! üzüldüm bak şimdi…

🙁 Bana gelip bu durumu önceden sorsalardı 500 TL ye onlara bu olasılığı en başında söylerdim.

🙂 Hatta ben para bile istemezdim. Koskoca Hindistan’ dan 500 TL istenir mi? Abi koskoca ülke seni adam yerine koymuş, “ne parası” der. Ücretsiz danışmanlık vermeye kalkardım. Vizyonuma tüküreyim

🙂 Büyük düşünmeyi bir türlü öğrenemeyeceğim.

:)İşte, iyi ki Boğa burcu bir eşim varda o beni tamamlıyor. Yoksa bedavaya dünyaları kurtaran bir adam olurum.

🙂 Güneş Oğlak, Yükselen Kova, Venüs Kova, Ay’ ında Aslan olunca böyle oluyor işte. Allah Hülya Yazan Şahin başımızdan eksik etmesin. Walla yoksa bu karakter ile, bu dünyada işim çok zor.

:)Hülya Hanım İle ben beraber olunca voltran oluyorum. Tek başıma ben bir hiçim. GAD balık burcunda 1. evde. tek başıma Beş para etmem. Etsem de zaten bunu beyan edemediğim için açlıktan fazla uzağa gidemem. Ben eşim ile öğrencilerim ile takipçilerim ile değerliyim. KAD 7. ev başak burcunda.

Sevgiler…

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu