Trend

Kişi haritasındaki Güneşi nasıl iyi kullanır?

Güneş Koç Burcunda yücelir. Koç burcunun yöneticisi Mars’ tır yani, Mars, Güneş’ in dostudur. Psikolojik olarak kişinin Güneşini (imajını) daha çok aktifleştirmesi ve partlatması için Mars planetini sanal olarak, güneşinin arka istikametinde 120 ° veya 60° gelecek şekilde burcun üzerinde sanal olarak düşünmesi ve bu sanal marsın o burcun üzerindeki davranışlarını ortaya koyabilmesi halinde, Kişi; güneşinin (İmajının) parladığını görecektir. Güneşi parlak olan kişiler, yani; imajı ön planda olan kişiler, Natal haritalarında Güneşlerinin arkasında 120° veya 60° Mars desteği almış kişilerdir. Bu yerleşim sende yok ise, sen bu şekilde taklit ederek bu karakteri, psikolojik olarak kendi üzerinde konumlandırabilirsin. Bu mümkün değil diyen kaderci yaklaşımdaki kişilere önerim; biraz psikoloji okumanızdır. Zaten sen bu durumda olup bir psikoloğa gittiğinde, psikolog seni bir yığın testten geçirip, sonrasında sana bu davranışları yapmanı tavsiye edecektir.

Bir Örnek yapalım; Kişinin Natal haritasında Güneş boğa burcunda olsun. Yani tüm Güneş boğa burçları gibi hantal ve inatçı. Keyfine düşkün. Güneşini daha aktif edebilmek için. Mars planetini oğlak burcunda düşünmesi gerekir. Nedir mars oğlak. Mars oğlak burcunda yücelir savaşçı ve organizasyon yanını ortaya çıkarır. Amaçlarına ulaşmak için önceliklerini çok iyi belirleyebilir. Amacına ulaşmak için yılmadan çalışır. iyi plan yapar. insanlara güvenmez, kimse ile yakın ilişki içinde değildir. Bu kişiler yöneticidir. sürekli mesafelidir. Kurumsal davranışlar sergiler.

Bir başka örnek; Kişinin Güneşi Balık burcunda olsun diyelim. Yani tüm balıklar gibi kurbanlık karakter. Plansız programsız, kendini herkes için harcayan bir karakter. Balık burcu güneşini daha aktif etmek ve daha az ağlamak için için. Mars’ı bu sefer sanal olarak Güneş yerleşiminin 120° arkasında yani Akrep burcunda konumlandırmalısınız veya 60° destek için Oğlak burcu konumunu seçebilirsiniz. Mars Akrep burcu nedir? Nasıl bir karakter ortaya koyar. Mars akrep cinsel arzular ile dolu, girişimci, fanatik, tutkulu, değişmekten asla hoşlanmaz, ancak karşısındaki kişiyi değiştirmek ve isteklerini yerine getirmesi için sürekli ikna edecektir. Özetle; Mars akrep kendi heves ve arzularını yaşamak için karşısındakini avucunun içine alır ve yönetir. Bu kişiler çok sexsapeldir. Mars akrep kişisi ihtiyaç duyulmak ister. İhtiyaç duyulmak için cazibesini adeta silah gibi kullanır. Yani Balık Güneş’ li kadınların sürekli kurban edilmelerindeki sebep bu yüzdendir. Mars akrep gibi farkında olup davranamadıkları için, karşısındaki kişi için kendini kurban eder. Sonra da kurban edildiği için karşı tarafı suçlarlar. Bu tekrar takrar sürekli devam edeceği konusunda garanti veriyorum. (Balık güneş mars akrep veya oğlak olanlar hariç) Hayat bir farkındalık oyunu gibidir. Bir balık güneş kişisi bu durumu kaderinden tokat yiye yiye 50 yaşından sonra farkeder ve akıllanır. Zaten otomatik olarak mars akrep gibi davranmaya başlar.

Astroloji bilen bir kişi kaderinden tokat yemeden farkında olursa şayet haritasını tam aktif kullanabilir. Kurban edilmeyen balık güneş yerleşimli kişiler; Mars akrep veya oğlak burcundan güneşleri tam destek almış olan kişilerdir. (Şunu mutlaka bilmelisiniz, harita tüm bütünü ile incelenmelidir. Tek bir güneş çok şey ifade etmez.) Tüm planetlerin psikolojik etkilerini bu şekilde, belli bir oranda artırabilir veya belli bir oranda bloke edebilirsiniz.

Şu formülü aklınıza kazıyın. Hayat=Psikolojik durumunuz ile size kapılar açar. Kader; Sizi dürtüsel etkiler. Yani Kader= planetlerin manyetik etkileri ile üzerinizde psikolojik dürtüler oluşturmaktadır. ve sizi hayatı yaşamaya sevk etmektedir. Dürtüleriniz ve hisleriniz bazen sizi yanıltır. Bu yanılma natal haritalarınızda bir-bir yani gün-gün yazmaktadır. Bazen kutunun içinde yüksek hisseder, kutuma gitmek istiyorum diye ısrar edersin Ancak senin o mübarek sandığın kutunun içinden 50 tl çıkar. 🙂 ve iflas edersin.

🙂 Bunu isteyen herkes yapabilir. Zaten siz ister astroloji ilmini öğrenin veya öğrenmeyin. İçinde bulunduğunuz Hayat, bunu size planetleri ile döve döve, neyi nasıl yapmanızı öğretmek için garanti veriyor. Hiç merak etmeyin. Ancak bazı kişiler yedikleri sopa ile kalıp, bu hayattan hiç bir şey öğrenemeden de ölebilirler.

🙂 Farkındalık, bu hayat için gerçekten çok önemli. Şunu bilmelisiniz ki; Astroloji Lüks bir ilimdir. Astroloji size kendi karakteriniz üzerinde sebep sonuç ilişkisi kurup, karakterinizi daha iyi geliştirmeniz için avantaj veren Allah’ ın size sunduğu bir Lutfudur. Astroloji Burcun ne yükselenin ne olayı felan değildir. Natal haritanızın üzerinde neler yazıyor bir bilseniz. Natal haritanız sizin ilahi sistem ile adeta kontratınızdır. Natal haritanız sizin bu hayata geliş sebebinizdir. Natal haritanız ihtiyacınız olan tek şeyiniz, sizin hazinenizdir.Sakın unutmayın; Kader vizyon ile doğru orantılı işler. !!! Vizyon ise coğrafya (Aile ve arkadaşlarınız) ile doğrudan ilişkilidir. Sizlere bu vesile ile Manipulasyon tekniklerinden bahsetmiş oldum biraz. Astroloji ilmini kullanarak Manipulasyon anlamında, Bir çok teknik geliştirilebilir. Gerisi senin zekana kalmış.

Örneğin; Mars Şu an terazi burcunda Satürn karesine doğru ilerliyor. ve diyelim ki; Terazi burcu senin 9. evini almış olsun. Yani sen bir yükselen kova gibi düşün şimdi kendini. Kişinin bu bölgesinde transit olarak giden mars kişiyi zihnen gerecektir. Bu gerginlik mars terazi burcuna girmesi ile başlar ve mars adeta her derecesinde toplanarak artış gösterir ve kişi zihnen daha çok gerginleşir. Kişi zihnen hiç bir konuya odaklanamaz ve mars satürn karesi gerçekleşene kadar bu etki toplanarak büyük bir artış ile devam eder. Kişi bu etkiyi Manipule etmezse çok büyük çatışmalar (terazi burcu yani ilişkiler alanında) hayatının içine gireceği kesindir. Peki ne yapmalıdır bu yükselen kova 9. evindeki marsın etkisini bloke etmek için. O Öfke bolonu şişmeden acilen patlatılmalıdır. Aksi halde kişiyi ilişkiler alanında daha büyük tehlikeler beklemektedir. Kişi o an uygun bir ortamda, ya çığlık atma meditasyonu gerçekleştirmeli veya kaderi ile yüzleşmeyi beklemelidir. Ben bir Yükselen kova olarak ve güneş oğlak olarak. Bu etkiyi Manipule etmek ve daha büyük bir çatışma çıkmasını önlemek için, birkaç gün önce, bir canlı yayın yaparak Astro Show sayfamızda yazı yazıp, bilgilerini pekiştiren öğrencilerimi, siz her şeyi bildiğini sanan takipçilerimin hakaret içerikli yorumları ile moral motivasyonunu düşürüp, bloke etmenizi önlemiş bulunuyorum. (yarası olan gocunsun ve bu lafımı üstüne alsın lütfen.) Ben kavgacı biri değilim, aksi bir tip hiç değilim. Otorite kurmayı da hiç sevmem. ve kurumsal olmaktan kaçınan bir kişiyim. Ancak. Öğrencilerimi korumak için o Transit mars 9. ev etkisini yani öfke balonunuzu aynı bir diktatör gibi çok fazla şişmeden şiddet ile patlattım. Marsı ancak diktatörce yener veya marsın kötü enerjisini başka alana ancak satürn ile kanalize edebilirsiniz.Mars Oğlak burcunda yücelir ve oğlak burcu satürn yönetimindedir. dolayısıyla marsın dostu satürndür. mars satürn den anlar.

🙂 Transit mars terazi burcu seyrini, terazi burcunun 60° arkasına yani aslan burcuna bir sanal satürn ekleyerek. veya 120° arkasına yani ikizler burcuna bir satürn ekleyerek oluşturacağı etkiyi taklit ederek. Biranlığına bir diktatör etki sizde oluşturabilirsiniz. Bu etkiyi oluştururken tabi ki natal konumlar çok önemli. Ben genel durumdan bahsediyorum şuan bunu belirteyim. teknik bilmeden denemenizi önermiyorum.Satürn aslan burcunda mars 60° destek veya ikizler 120° destek almış kişiler biraz diktatördür.

🙂 Ancak benim natal haritamda böyle bir konum yerleşimim yok.Ben, Türkiye’ nin ABD başkanı Trump’ a yaptığını yaptım. Aklı bitik bir Deliyi mantık ile yola getiremezsiniz. Onu korkusuzca Otoritenizi aynı bir diktatör gibi kullanıp Ezip geçmeniz gerekir. Satürn ikizler mars trine olan kişiler sözleri ile otoritesini ortaya koyar ve önüne geçen engelleri yakıp yıkıp geçer. Ancak benim Natal haritamda Satürn başak konumundadır. Kaderde Manipulasyon konusu (Enerjiyi farklı alana sevketmek) baya derin bir konudur. Bu konuda Türkiye’ de eğitim veren kimse yok. Türk astrologlar Çok kaderci ve Etik ve Rütük. Ben bir Ar-Ge ciyim. Kendim dahil Kaç kobay üzerinde neler denedim bir bilseniz. Şuna kesinlikle artık çok eminim; Kader sandığımız gibi işlemiyor.Daha sonra size anlatacaklarımı tahmin bile edemezsiniz. Hatta birçoğunu idrak edemeyebilirsiniz. Ancak şunu bilmelisiniz ki; Dünyaya ve hayata, kadersel olaylara bakış açınızı değiştirmeye geldim. Sizlere canlı yayın yaparak ta, bu tarz konuları uygulamalı olarak izah etmeye çalışacağım. Beni daha çok anlayabilmeniz için kaderci, Etik ve Rütük, Dindar, yanınız ile değil de, azıcık, biraz pisikopat yanınız ile de düşünmenizi tavsiye ederim.

:)Dünya’ da sandığınız ve gördüğünüz hiç bir şey aslında tam olarak göründüğü gibi değildir. Bunu asla unutmayın ve biraz şüpheci olun.Şuan Dünya planeti içinde bir hayat yaşadığınızı da unutmayın. Burası bir hapishane !!! Farkında olun. Merak etmeyin aklı başında olan kimseye zarar vermeyeceğiz. Bizim pisikopat yanımız, büyük zararları önlemek için, küçük şeyler feda etmek üzerine işlemektedir. Bu dünyada yaşamak ve hedeflerinize ulaşmak için, bunun yapılması bize göre mübahtır. Biz tüm danışanlarımıza bu yönde danışmanlık verdiğimiz gibi, tüm öğrencilerimize de bunu aşılamaktayız. Bilginiz olsun. İlginiz ve alakanıza karşılık sizin ile bir denge kurmak isterim. İlginiz bana daha çok şey öğrenmek için cesaret veriyor. Çok teşekkürler…

Sevgiler… (:

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu