Göbekli Tepe

Göbekli tepe uzmanları açıklama yapıyor ve diyorlar ki; Göbekli tepedeki sütunların üzerindeki hayvan figürlerinin o dönemde yaşayan hayvanlar ile ilişkisi var!! İnsanlar o dönemde bu hayvanlardan çok korkmuşlar da sütuna çizip tapınmışlar.

🙂 Neymiş efendim insan korktuğunu ilahlaştırırmış felan… Bu çok bilmiş arkeologlara benden selam söyleyin.

🙂 Zihinlerine eşşek arısı soksun. Sizin kurguladığınız senaryoyu ben köpeğin önüne atsam yemez

Madem dünya çapında bir tarihi yer bulunuyor ve araştırıyorsunuz. Tarih konusunda bu güne kadar söyledikleriniz zaten çöktü. Üstüne birde hala bilmişlik taslayıp, Astrolojiye ve ezoterik tüm ilimlere ..tuh! kaka.. diyorsunuz. Elinizdeki kısıtlı bilgi ile o bölgeyi nasıl analiz edebileceksiniz. Kardeşim bu dünyadaki sırları çözmek istiyorsanız önce ezoterik ilimleri bilmek zorundasınız. Sıfır ezoterik bilgi ile Tapınak bulup kazıyorsunuz. Açıklamalarınız de çok komik… Arkeolog iseniz Ezoterik ilimleri bilmek zorundasınız. Mümkün değil başka şekilde. Paşa paşa öğreneceksiniz. Zorundasınız!!! Adam sütuna kuğu çizmiş.. Ahmakkk!! adam kuğunun nesinden korkmuş ta tapınası gelmiş, diye kimse de sormuyor.

Sütunun üstündeki Kartalın elinde yuvarlak küreyi de gören yok. Gözünüz nereye bakıyor ki sizin anlamadım. Göbekli tepedeki tüm hayvan figürleri yıldızlar ile ilgili arkadaşlar. O sütunlarındaki hayvanları gökyüzündeki takım yıldızlar olarak kabul edersek M.Ö. 11000 dönemindeki gökyüzü konumunu veriyor. Sabit yıldızlar 72 yılda 1° ilerliyor ve o dönemin insanları bu matematiği biliyor bize yani asırlar sonrasına mektup göndermişler adeta, sütunlarına tarih bile atmışlar. Ama neeerdee bizim ahmak bilim insanları onu analiz edecek. Bizim bilim insanlarımız göbekli tepede göbek şişirmenin peşinde…

O dönemdeki insanlar gökyüzündeki takım yıldızları çizmiş sütunlara. Korktukları için değil. Gökyüzü ile iletişim içindeler. İnanmayın bu Göbekli tepe uzmanlarına… Göbekli tepedeki 12 sütun şu an dünyamızın etrafını saran 12 burcu simgelediği çok açık ve nettir.Arkeologları eğitirken okulda ne öğretiyorlar bunlara anlamış değilim. Hayır siz, orada burada kazı yapıp. Çıkan tarihi değerleri müzeye teslim etmekten ve belki işinize yarayan bazı eserleri hasır altı edip kayırmaktan, soran olursa da manyak manyak açıklama yapmaktan başka bir işe yaramıyor musunuz? Göbekli tepe uzmanları; özelikle o dönemde insanlar henüz gökyüzü ile ilişki kurabilecek seviyede değiller diye açıklama yapıyor. Bu ahmakça bir yorum ve açıklamadır. İnanmayın arkadaşlar. O dönemdeki insanlar bu takım yıldızların 72 yılda 1° ilerlediğini bilecek kadar akıllılar.Yahu kardeşim bu dünya ya hayat gökyüzünden geldi daha neyi tırmalıyorsunuz ki anlamadım. Kaçtane ADEM var bir bilsek dudaklarımız uçuklar..Bu Dünya bir GEN havuzu… Burada Yaşayan insanların bir kısmı Sirius, bir kısmı Niburu bir kısmı da diğer dünya dışı varlıkların ortak gen geliştirdikleri bir GEN havuzu.Yahudiler neden diğer insan ırkları ile evlenmiyor. Neden ?çünkü; Niburulu ataları onlara bu şekilde tembihlemiş. Dünyayı neden yahudiler yönetiyor. ırk ve gen farkı. biz onlara göre biraz daha merhamet dolu ırklarız da ondan. Biz köleliği kabul etmiş cinsleriz biraz.

Yahudiler bizden daha kurumsal… Peki ya neden

🙂 Şuan bizler modern kölelikte çığır açtık farkında değiliz.

🙂 ABD liler de sanırım dünyadaki en demokratik ırk.

🙂 Her yere demokrasi götüre götüre bir hal oldular. Zorla demokrasi…

🙂 Şuan Mezopotamyadaki karışıklık bile orasını insanlardan temizleme operasyonudur. Çünkü gökten gelenler Yeniden gelecekler. ABD nin yoksa mısır ile ne işi olur. Ancak gökten gelenler o bölgede coğrafi olarak yaşayabiliyorlarsa çok işi olur.

Türklerin atası Göktürklerin Sirius yıldızı ile ilişkisi var. Sirius ya da Akyıldız, Büyük Köpek Takımyıldızı’nda yer alan bir çift yıldız. Bu çift yıldızdan Türkçe’de Akyıldız ismiyle bilinen Sirius-A bileşeni, görünür kadiri bakımından gökyüzündeki en parlak yıldızıdır. >(alıntı)Bu yıldız Türk bayrağında bile halen sembolize edilmeye devam ediyor. Türklerin Mu kıtası ile de bağlantısı var. Mu kıtası zaten Siriuslular ile ilişki kurulan Odak noktasıdır. Türkler bu yüzden tarihte asırlardır gece uluyan KURT şeklinde sembolize edilir. Atatürk bu yüzden MU kıtası ile Türkler arasındaki benzerlikleri gördü ve MU kıtasını araştırdı. Mu kıtasında kullanılan kalıp sözler ve sanatsal motifler bile bize ait. Atatürk Bir sürü kanıt buldu ama o dönemde bunları nasıl açıklayabilirdi. savaşmaktan fırsat bulup açıklayamadı. Araştırmayı sürdürdüler ancak bilgileri paylaşamadılar ve Dosyayı kapattılar. Türk bayrağı sembolü neyi yansıtır diye araştırdığında şu açıklamalar çıkar önümüze.Bir görüşe göre, Türk Bayrağı’ndaki hilal “İslamiyeti”; yıldız ise “Türklüğü” temsil eder. Kırmızı renk ise toprağa karışan “kan”ı temsil etmektedir. * Başka bir görüşe göre, Ay-Yıldız Orta Asya’dan gelen “Türklüğü”, kırmızı zemin ise “vatanı” temsil etmektedir. >(alıntı)Yukarıdaki açıklamalar sıfır Ezoterik bilgi ile, bir açıklama yapmak lazım diye yapılmış, gerçeği ifade etmeyen açıklamalardır.Ağır gelecek ancak, Öncelikle şunu kabul etmek zorundayız. Yer yüzündeki tüm Devletleri derin ezoterik kadim uygarlıklar yönetir. Siyasetçiler bu derin devletlerin maşalardır. Bayrak sembollerini Derin ve ezoterik devletler belirler. Biz değil. Ezoterik olarak Türk bayrağının en derin ve ezoterik Açıklaması aynen şu şekildedir. KIRMIZI= KAN ve SAVAŞ demek. Aksiyonu temsil eder. Diklenme anlamı barındırır. Atar yapma enerjisi demektir. Türkler bu yüzden atarlı bir ırktır. AK YILDIZ = Sirius yıldızını temsil eder. (Sirius’ un zaten diğer adı AK yıldızdır) AY = VATAN demektir. Ay sembolü astrolojide de vatan olarak temsil edilir. 9. evde ay konumu olanlar bu yüzden kadersel olarak yurt dışına yerleşebilirler. 9. ev uluslararası yolculukları temsil etmektedir.Bu sembolleri topladığımızda şu anlam çıkar.Bizim vatanımız Sirius. demektir.Göbekli tepede bir sütunun üzerinde Ay yıldız (Türk bayrağı) motifi bulunmaktadır. Sirius (köpek takım yıldızı) 14 ̊ 05′ Yengeç burcunda konumlanmıştır. Astrolojide köpek ısırmalarını da sembolize eder. Güneş’ten sonra en parlak, dünyamıza en yakın, muhteşem bir sabit yıldızdır. Bu sabit yıldız kutsal olarak bilinen, kişiye mucizeler getiren bir yıldızdır. Küçük adımları büyük neticelere çevirir. Atatürk ün; “Az zamanda çok yol aldık” sözlerini hatırlatırım. Atatürk’ ün Bu sözlerinde ve diğer birçok sözlerinde, Sirius yıldızına atıfta bulunduğu açıktır. Neyse ben ne diyordum ya ? nereden nereye geldik.

🙂 Göbekli tepedeki sütunlarda hayvanlardan korkmuşlar ve korkularını sütunlara yansıtıp tapınmışlar açıklaması yapan arkeologların biraz ezoterizm öğrenmesi şart arkadaşlar. Bu cahilce söylemlere inanmayın. Ezoterizm hayatın en temelinde var… Bunu paşa paşa kabul etmek zorundasınız. Hatta kuranı kerimde Necm Süresi 53. ayette Şi-Ra Onunda rabbi Allah’ tır. Diye vurgulanmıştır.Şİ ve RA isimleri iki farklı yeri (yıldızı) ifade eder. Birleşik değildir. Zaten Sirius yıldızı NASA tarafından şuan, A ve B olarak iki tane olarak isimlendirilir. Yani çift yıldızlı bir sistemdir. RA ile eski mısır arasındaki bağlantıyı kurabilen kaç kişi var aranızda. Bir dönem bu Sirius’ lulara tapınan onları tanrı kabul edenler olmuştur ve bu yüzden Allah kuranı kerimde bu yüzden; “O Şİ-RA yıldızınında rabbi benim” diye vurgulamıştır. Örnek; bkz. Afrika’ da DOGON kabilesi hala yıldızlardan gelen atalarını tanrılaştırmaya devam etmektedirler. Özelikle Sirius yıldızından gelen tanrılarımız diye duvarlara resim çizmişlerdir.Hatta; İdris Peygamber Bu sirius yıldızına gitmiş ve bize öğrettiği tüm gizli ilimleri orada öğrenip gelip bize aktarmıştır. Bildiğiniz tüm peygamberlerinde dünya dışı ilişkisi olduğu kesindir. Peygamber efendimizin miraç gecesi hadisesi galaksiler arası yolculuktan çok ötedir. Tamamen bir zamanda yolculuk hadisesidir. Kuranı kerimdeki Hızır ve Zülkarneyn olarak anılan kişiler ise zaman yolcuları adeta zamanın polisleridir. Zamanda yolculuk yapmak için onlara yakalanmaman gerekir. Kuranı kerimde Şeytan olarak anılan kişi bir ırktır ve 1 saniyede dünyayı 7 kez tur atacak hıza nasıl ulaşabilir. Bu hıza ulaşabilen zaten ışık hızına çıkar ve zamanda yolculuk zaten bu hızdan sonra başlar. Mars ta da hayat vardır ama şuan yer altında devam etmektedir. Neden?; Niburu gezegeni her 3600 yılda bir bu mars yörüngesinden geçe geçe Marsı’n atmosferini telef etmiştir. Dünyamızda marstan gelen bir koloni ırk bile yaşamaktadır. Yani hepimiz “yıldız tozuyuz” diyor ya Billur Kalkavan aynen öyle

🙂 DNA mız da kaç ırk var belli değil. Niburu yani kayıp 11.gezegen (Astrolojide güneş planet olarak sayılır) diye bilinir. NASA buna (Sessizce) Planet-X demeye başladı bile. Astrolojide Pluto gibi etkilidir. Yakıp yıkar yer yüzünde yeni bir döngü başlatır. Nuh tufanı ile ilişkilidir. Sümerliler bu Niburuyu resmetmiştir Güneş sistemini 11. gezegen olarak çizmiştir. Kuranı kerimde Yusuf süresinde 4. ayetinde ; babasına: “Babacığım! “Rüyamda onbir yıldız, güneş ve ayın bana secde ettiklerini gördüm” demişti.Güneş sistemimiz çift güneşli bir sistemdir. Bir diğeri çok küçüktür adı nemesistir ve Niburu gezegeninin güneşidir. Niburu 3600 yılda bir kez (1 Şar=3600 yıl eder) Güneş sistemimize girip marsın yörüngesine yakın bir yerden döner geçer gider şu an pluto semalarına yakın olan niburu artık güneş sistemine girmiştir. ve bu etki uranüs ve neptün ve plutonun eksenlerini kaydırmıştır. Uranüs zaten yalpa yapıyordu iyice kafayı yedi bu aralar. Dünyanın ekseni bile kayıyor ve bu etki niburu etkisidir. Andromeda’ lılara hiç girmiycem. Çorba oldunuz sanırım. Sizleri seviyorum… şimdilik bu kadar..

🙂 Bir gün bir yerlerde çay içerken burada yazamadıklarımı da anlatırım eğer isterseniz. DELİL Mİ NE ? Söylediklerimin delili gökyüzüdür. Yıldızlar ne diyorsa o.!! Bizi başka birisi ikna edemez. Bizim hiç bir konuya başka delilimiz olamaz. Gökyüzü asla yalan söylemez. Siz asıl size belge sunanların delillerini araştırın hepsi yalan dolan.Sevgiler

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu