Horary Astroloji Çalışıyor mu? testi

Horary Astroloji Çalışıyor mu testi ?

Kendimce bazen gökyüzüne falso sorular soruyorum bakalım açık yakalayabilecek miyim diye 🙂 ancak şuana kadar sistemin bir açığını, yalanını, dolanını yakalayamadım. 🙂 Yıldızlar asla yalan söylemez. 

Tabi ki acemilik dönemimde yanlış cevapladığım çok soru oldu. Bu yüzden kendi yanlışlarımı idrak edip, kendi hatalarımı görüp düzeltmek için sürekli sorularımı kayıt ederim. (şuan elimde 3 binin üzerinde reel soru mevcut) Realite, kitaplar ve hocalarımın ifade ettiğinden çok farklı işliyor. Geri dönüş yaparak hatalarımı görerek, bu realiteyi kendi imkanlarım ile tespit etmem ve geliştirmem şart.

Bu güne kadar yazılmış tüm Horary kitapları (türkçe ve yabancı kaynaklar tüm hepsi) bir yazar diğerinden o da diğerinden alıntı yaparak günümüze kadar taşımışlar ve çeviriden kaynaklanan hatalardan dolayı sanırım birçok bilgi kirliliği oluşmuş. Eee zaman bu kardeşim, yüzyılların ilmi günümüze tertemiz gelmesi zaten beklenilemezdi. Bu kirliliği temizlemek ve en kısa yolları bulmak bizim nasibimiz sanırım. 

Keşke dilimden anlayan bir arkadaşım olsa.. Tek yoldaşım öğrencilerim ve sizlersiniz ama onlarda / Sizlerde benim elime bakıyorlar. Dolayısıyla onlara doğru olanı en temiz teknikleri aktarmalıyım.

Soru sorabileceğim ve dirsek teması içine girebileceğim tüm hocalarım çok yoğunlar ve saat başı ücretleri çok pahalı 🙂 ve 2 farklı hocadan 1 er kez horary eğitimi bitirdim ve derslerimi en az 3 kez tekrar edip yalayıp yuttum. Üstünden yıllar geçti ve öğretmenlerime geri dönüş artık yapamam. Öğrendiğim teknikleri test edip, daha fazla geliştirmek artık benim elimde ve benim gayretimde. Ben bunu yıllardır yalnız başıma sizler le yapıyorum. 

Unutmayın, Burası kadersel deneylerin yapıldığı bir astroloji (AR-GE) sayfasıdır. Hatırlatırım. 🙂 Sizlerin realite içeren sorularından öyle çok şey öğrendim ki, her birinize tek tek çok ama çok teşekkür ederim. Size borcumu sorularınızı cevaplayarak ödemeye çalışıyorum. Farkındasınızdır. 🙂

Soru astrolojisinde birçok teknik var. Ben en çalışan ve en kolay olan teknikler üzerine uzmanlaşmak ve konuyu daha derin geliştirmek istiyorum. Bu anlamda şuana kadar vardığım kesin sonucum şu ki, gökyüzü asla yalan söylemez. Ancak astrolog yanlış cevaplamış olabilir. 

Bakın yine bir gece yarısı ve ben her zaman ki gibi astroloji üzerine kafa patlatıyorum… Bu gece ki (son bir aydır) Ar-Ge (araştırma geliştirme) konumu sizler ile paylaşmak istedim. 1 aydır Horary üzerine gecenin bir yarısı Lokasyon belirleme testleri yapmaktayım. Şuan gökyüzünde Akrep Merkür retrosu başladı ve bu anlamda yıllar önce öğrendiğim bu ilmi (Horary tekniklerini) daha derin geliştirmem için bana muhteşem fırsatlar sunuyor.

Amacım; Horary üzerine Lokasyon belirlemede ince hesaplar ve ayarlar yapabilmek. Öyle geliştirmeliyim ki Lokasyon tespitini Metre ile ölçtüğümde bana sonucu vermeli. Hatta 3 boyutlu olmalı derinlik dahi vermeli. Bu netliği bu işin üstadı yakalayamamış ki ben nasıl yakalarım. üstada nasip olmamış bana mı olacak diye umutsuz değilim. Aramak lazım gelir. Hayat bu kardeşim, Her arayan bulamaz belki…. Lakin, bulanlar arayanlardır.

Lokasyon Test-1 Kedim Venüs nerede (merak etmeyin kedime bir şey olmadı, kedim kaybolmadı, bu falso soru, yani; bir test  sorusudur.) 

Gökyüzü Diyor ki 🙂 

Bizim ile alay etmediğini biliyoruz. 🙂 25° derece açılmış bir soru, bakın ramak kalmış sen hangi kafayı yaşıyon, ne sorduğunda haberin yok demeye… Ufukta ASC 27-28-29 derece açılan sorularda gökyüzü sizi tiye alabilir. Bu bir tekniktir.

ASC yani soruyu soran Terazi burcu ve 1.aktör venüs yay burcunda 0° 2. evin içinde ama 3. evi kesmiş burcun üzerinde ilerliyor.. Bu demek ki soruyu soran yeni bir fikir bir proje geliştiriyor. Gökyüzü ahalisinin sistem ile alay etmediğimin farkında olduğuna sevindim. 🙂 Niyetim belli. amacım alay etmek değil, sistemi geliştirmek. Yıldızların dilini daha derin keşfetmek. 

6. Ev evcil hayvanları temsil eder. Koç burcu 6. Evi elinde tutuyor ve 2.aktör yani kedimin göstergesi mars 12. evde.. vuvvv…!!! Bu kayıp ve gizli kalmış kaybolmuş bir kediyi gösteriyor. Ancak kedim kayıp değil. Ev dublex ve Kedi şuan aşağı katta. Gökyüzü bana ne demek istiyor ki diye derinleşiyorum soruya, büyük balık yakaladım sanki. 🙂

Aha gökyüzü yanılıyor mu yoksa ??? ŞOK ŞOK ŞOK!!

Kedinin göstergesi yönetici olduğu koç burcunun karşısındaki burçta yani sürgün evi olan (muhalefet ettiği) terazi burcunda. Kedim hasta da değil şuan herhangi bir sorun da yok. Daha çok derinleşiyorum soruya. Biryandan da Düşünüyorum… (Venüsün natal haritası da önümde. venüsün natal haritası var bende, venüsü doğumundan aldım) Bu kedinin ne sorunu olabilir. ? Gökyüzü kedi için sürgünde hasta ve kayıp evinde diyor. Kediyi az önce kontrol ettim aşağıda kızımın yatağında ayak ucunda yatıyor ve sorun yok.. 🙂  

Biraz daha derin düşününce Sorunu tespit ettim; Sorun aynen gökyüzünün dediği gibi. Kedimin içsel psikolojik bir sorunu var. (12. ev psikolojik sorunları temsil ettiği gibi, 6. evin 7. evi = 12. evi verir ve eşi ile ilgili bir sorundan bahsediyor gökyüzü) Eşi jüpiter (dişi) yer kavgaları var sürekli. 🙂 venüs sürekli evi komple sahiplenmek istiyor ama jüpiter üst katı elinde tutuyor. Venüs bu eve ilk gelen kedi ve onların dilinde (kedi familyasındaki sisteme göre) tüm yerlerin sahibi aslında venüs. Ancak jüpiter (dişi eşi) onun yerini ikiye böldü. PKK gibi bu bizim jüpiter onun vatanını ikiye ayırdı. 🙂 Venüs kendini sürgünde gibi hissediyor sürekli aşağıda gezinen bir kedi. 🙂 onu çok iyi anlıyorum şuan.. Vay bee…. Yukarı geldiğinde burada en fazla 15-20 dk durmasının sebebi demek ki bu yüzden. Burada fazla durmaz venüs. Hemen aşağıki kata kaçar. ve artık bana ilgi göstermiyor jüpiter benim odamı zaptettiği için. Kızımı ve eşimi kendine sahiplendi. Beni de jüpiter sahiplendi. kedileri bölüştük anlayacağınız.  🙂

Gökyüzü bu anlamda yanılmıyor evet detaylı düşününce bunlar realitede olanlar…

Gelelim lokasyon testine. Bak ne arıyorduk ne bulduk. Kedim venüs neden kendini güçsüz ve sürgünde hissediyor, bunu net anladım şimdi. Kedim venüs ile konuşmuş kadar oldum ve sevinçliyim. 🙂

Kedimin göstergesi mars olması onun saldırganlığını ortaya koyduğu gibi, terazi burcunda olması bu evin içindeki sürgündeliğini de işaret ediyor.

Ayrıca 6. evin (koç burcu) yücelim yöneticisi Güneş akrep burcunda 1. evin tam göbeğinde duruyor. yani kedin kayıp değil diyor, yardımcı aktör. Kedi sende, kedin için kayıp demedik diyor. Ancak kedi krizde akrep burcu çünkü. bana kedimi anlatıyor bir güzel. ikinci yardımcı aktörde bunu diyor olması ilginç. Kedimin bende olduğunu, kayıp olmadığını ayan beyan ortaya koyuyor. Yücelim yöneticisinin ilerideki açılarına bakıyorum biyolojik sorunu yok. ay konumu satürn ile beraber olduğu için psikolojik baskı şiddetini görebiliyorum. Vuvv!! Bu kediye pisikolojik doping yapmamız şart. 🙂

Locasyon durumuna bakıyorum kedimin, Mars yani 1.aktör terazi burcunda. Kedim venüsün alt kattlarda olduğunu derinlik olarak veriyor. Terazi burcu, yüzlerce deneme yaptım ve sürekli alt katları işaret ediyor. Buna artık net eminim. üst katlarda olmasını da koç burcu işaret ediyor. bu koordinasyondan emin olana kadar kaç test yaptım bir bilseniz.  Tüm burçların Locasyon yerlerini idrak ettim. Ancak durumu biraz daha geliştirmek için Coğrafi astroloji ile horary tekniklerini bağlama çabası içindeyim. Mutlaka bu teknikler horary ile ilgili bağlılık içeriyor olmalı. yüzlerce kez test ettim ve aynen önüme çıkan istatitistik raporuna göre coğrafi lokasyon ilişkisini artık görebiliyorum. 

Şöyle ki;

Coğrafi astroljiye göre soru anını incelediğimizde mars yani kedimin gösteren aktör 12. evde 18. derecede ve öncü burçta olması. son evde olması ve Terazi burcunun Asc elinde tutan burçta olması yani bana yakın olduğu zaten işaret ediyor, öncü burç mesafenin metre olarak okumam gerektiğini belirtiyor. Ama kedinin benim ile arasındaki farkı mesafesini veriyor. aşağı inip kedimin yeri ile benim soruyu sorduğum yer ile arasındaki mesafeyi inceledim. 

Mesafe ASC 25° terazi burcunda bu benim Lokasyonum Kedimin göstergesi Mars 18° terazi burcunda 25-18=7 metre işaret ediyor. Benim kedime olan mesafemi Hipotenüs olarak düşünürsek benim şuan kedime olan mesafe aynen 7-mt civarında. vuv!! hatta gökyüzündeki dakika göstergelerini de hesaba katarsak 7.01 mt diyor.  hıza bakarsak mars ASC ye ilerliyor yani kedi bana gelecek. 

Ayrıca Coğrafi astrolojiye göre soru anının haritası kedinin susurluk istikametinde olduğunu beyan ediyor. ve eevt bu da doğru kedim şuan bana göre düşünürsek yön olarak susurluk istikametinde.

(bu yazıyı yayınlayana kadar kedi bana geldi kapıyı çaldı içeri aldım inanılmaz. Onun en sevdiği porselen bardaktan su ikram ettim. jüpiter ortalıkta yok. Hemen bana iki gırgır yaptı, 🙂 süründü ve şimdi yine gitti 🙂 )

Bu istatistik verilere ulaşmak için, neler üzerinde test yaptığımı bir bilseniz, bana deli dersiniz. Evet ben kabul ediyorum deliyim. Dünyanın belki en manyak astroloğu olabilirim. Bu şekilde daha mutluyum. 🙂 Benim sizler gibi çok akıllı olmak gibi bir hayalimde yok. Bu yüzden sizin kafada olmamak kaybettiğim bir fırsat değil. Merak etmeyin. Ancak Lütfen aramızdaki bu fark yüzünden bana küfür ve hakaret etmeyin 🙂 ) Dünyanıza renk getirdiğimi düşünüyorum. 🙂 

Bu konuda daha büyük ve kapsamlı testler yapmalıyım. 

Yeni testlerimi şu benim son teknoloji dedektörüm ile arazide yapmalıyım. Ancak sonuçları sizlere bildirir miyim ?bilmiyorum 🙂 

Heh! sahi dur, kitabımda bunları detaylı olarak anlatıcam hemde o kadar detaylı izah edicem ki, dünyada ki tüm astroloji camiasında skandal gibi ses getirecek. Camianın zaten %98 i horary bilmiyor, Bilenlerinde öğrettiklerinin yarısı çalışmıyor. Kitabın içinde tek bir tane alıntı olmayacak. tamamen realite salt tecrübe, tamamen temiz bilgi ve görsel>uygulama-alıştırma 300+300 sayfa 2-cilt ile anca konuyu izah ederim. Bilginiz olsun.

Horary teknikleri ile ilgili bol alıştırmalı uygulama ve alıştırma sayısı bakımından şimdiye kadar yapılanın rekor üstünde bir alıştırma kitabına hazır olun.

Ancak, yıldızların dilindeki detayları çözmek için daha çookkk çalışmamız lazım… çookk… 🙂 

Sevgiler 🙂

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu