Trend

Alternatif Yeni Yatırım Aracı

Şimdi altın çok yükseldi diyen arkadaşlara alternatif yeni yatırım aracı öneriyorum.

GÜMÜŞ…

Gümüş fiyatları şuan çok düşük.

Ancak 2021 den sonra millet altın alamadığı için yani piyasada altın kalmadığı için, alternatif türeterek gümüşe yönelecek. Bu gümüş fiyatlarını yükseltir. Çok feci yükseltir… GÜMÜŞ madenini alternatif olarak değerlendirmenizi öneriyorum.

GÜMÜŞ vadeli ilk işlem natal haritasında bu durum net görünüyor. Uranüs ve satürn faktörü GÜMÜŞÜ patlatır. Zaten gümüş Natal haritasında satürn kova süresince Satürn sinodik döngüsünü tetikleyecek ve önümüzdeki 30 yıl süresince GÜMÜŞ için yeni bir parlama dönemi başlayacak..

Şuan gümüş fiyatları çok düşük GÜMÜŞ ü değerlendirin.

Ve aynı zamanda şunu da asla unutmayın Bu tarz yatırımlar uzun vadelidir. yani; kazanmak istiyorsan minimum 2 yıl o parayı oraya gömmeniz gereklidir. Ancak o zaman geri dönüşünde iyi kazanırsınız.

Düşünün ve matematik yapın hangi işi yapıyorsun da kazancını 2 yılda 10 katına çevirebiliyorsun. Bu ticari zihniyeti elde etmeden sakın ekonomistçilik oynamaya kalmayın.. pişman olursunuz. Yatırım minimum 2 yıldan önce bozulmaz. Bozarken de finansal astrolojik destek almanızı veya bizi takip etmenizi tavsiye ediyorum.

Biz gördüğümüz herşeyi apaçık net anlatmaktayız. Allem kullem yok bizde.. neyse o kardeşim. Ücrette istemiyoruz sizden daha ne? bir like yeter…

Bizde herşey Bir güler yüz görmek için…

Gümüş 2026 yılına kadar yükselişte olacaktır sonrasını hesaplar size bildiririz.

Sevgiler..

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu