Kuantum Kitabı Kuran

Kuranı Kerim Sadece Bir Din Diyanet kitabı değildir. Kuantum kitabıdır. İslam dini de ayrıca Kuantum tabanlı bir dindir… Kuranı kerim ölülere okunmak için gönderilmemiştir. Yüksek seviyede Bilim ve ilim barındır…

İçeriğinde bahsedilen şeytan, melek ve cin gibi varlıklar hikaye değildir. bedensel ve istedikleri zaman enerjiye dönüşebilen enteresan varlıklardır. kainatın içinde çeşitli galaksi ve boyutlarda yaşamaktadırlar. Aynı bizim gibi bir hayat panları vardır. bu canlılar bizden çok önce yaratıldıkları için çok yüksek teknoloji ile iç içedirler.

Kuranı kerim içeriğinde sürekli gökyüzü ve yıldızlar vurgulanmıştır. zamanda yolculuktan bahseder. ayrıca ilginçtir ki zülkarneyn diye acayip enteresan bir varlık sürekli enteresan olaylar ile ilişkilendirilir. bu varlık dünya dillerini bilmiyor olması onun dünya dışı bir varlık olduğunu gösterir mi? yok sa nedir?

Ved, Süva, yecüc, mecüc, İfrit, Melek, Şeytan, İblis, Zülkarneyn, Yahus, yavuk, nasır, Cin, Lat, menat, uzza, diye isimlendirilen benim acizane araştırmalarım ile tespit ettiğim, bizzat isimleri ile anılan ve canlı bir varlık olarak tanımlanan ve çeşitli ilahi hikayeler ile anlatılan bu varlıklar başka galaksilerde yaşayan canlılardır. yoksa ya nedir?

bu canlılar bizzat vardır ve zamanın içindedir.. şeytanın dünya temsilciliğini şuan illümünati tarikatı yapmaktadır. illimünati galaksi bazında bir tarikattır. Dünya dışı menşeylidir. Tüm savaşları onlar çıkarmaktadır. kullandıkları teknik sürekli bilinç altı yönlendirme metodlarıdır..

Kuranı kerimde MELEĞİ ALA ismi ile anılan bir meclis vardır. bu meclis bir galaktik konsey gibi bir yerdir. ve bu konseyde allah ile direk görüşme yapılıyor gibi anlatılmaktadır. yani iblis itiraz ediyor ve cennetten kovuluyor. Kuranı kerim ilginç olaylar barındıran ancak günümüzde halen bu ayetlerin anlamları müteşabih görülüp anlamadık diye gündem dışı bırakılmıştır… Geriye de bir tek Din Diyanet cennet cehennem olgusu kalmıştır…

Yani kuranı kerim deyince aklımıza ilk olarak din diyanet gelir, hafız olmak gelir, Arapça kuranı okumak yada dinlemek ancak anlayamamak gelir. bilim adamı olmak gelmez. Teknoloji hiç gelmez. Bunlar hep illüminati tarikatının medya kanalları ile bilinç altımızda oynadığı oyunlardır. Tüm medya kanalları illüminati tarafından yönetilmektedir.

Şuan ben bu yazıyı size ilimünatinin yönettiği facebook kanalından yönlendiriyor olmamda işin ilginç yanıdır.. yakında yotube kanalımda görüşmek üzere..

Sevgiler..

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu